Vanda má fotky z ultrazvuku, které ukazuje všem přítomným ženám. Ty jsou nadšené a přemýšlejí i o vlastních dětech. Jedinou Michelle to nějak moc nebere a tak zůstává klidná. Ale to jí přejde, když jí Vanda oznámí, že chce odejít na mateřskou a ona si tak bude muset hledat náhradu.

Sponzorované odkazy:

Další šok přijde od Marie, která se odstěhovala od Davida a teď odlétá na focení do Německa. Na dva měsíce. Dobrou zprávou pro všechny zúčastněné je fakt, že Marie si za sebe našla záskok. Tím je její sestra Iveta, která o tenhle job usilovala původně.

Ne všechno je ale takhle dobré. Hospodářská krize se dotkla i časopisu Grace a tak krutá Olga nastavuje další opatření, jež ušetří spousty peněz. Kupříkladu zruší velké focení plánované Davidem. Ten jí odkáže do patřičných mezí a Kruťanda se na něj vykašle. Vybírá si svou první dovolenou a on tak zůstane na všechno sám.

V newsroomu nalezne Natálka další vzkaz od Oskara a dozví se, že se tomu všemu dalo zabránit. Po ohlášení na Policii se dozví, že pro Oskara muselo být těžké sehnat takovou spoustu léků. A ještě horší je zjištění, že skoro každý v redakci mu nějakou tu pilulku poskytl!

Přehrát patnáctý díl online – Kde tikají hodiny

Dokonalý svět epizoda 15 - díl Kde tikají hodiny