Grace má problémy. Časopisu ubývá inzerentů a tak přichází na řadu propouštění zaměstnanců. První na ráně je nejzkušenější z redaktorek – Alžběta, která časopisu zasvětila třicet let svého života. Kvůli svým zkušenostem má vysoký plat, bez kterého by se magazínu možná dýchalo daleko lépe. Alespoň finančně.

Sponzorované odkazy:

Newsroom je ale zděšen, že má přijít zrovna o Bětu. Ta se dokonce rozbrečí. Vydavatel Vladimír Maxa nakonec svolává krizovou poradu, na které propustí nejen Alžbětu, ale i sebe!

Jeho motivy nebyly jen finanční. Vladimír je do Běty zamilovaný a chtěl by s ní strávit zbytek svého stáří. Jenže jí to neřekne a místo toho na ní převede část akcií a posadí ji do představenstva společnosti.

Ve vztahu se naopak daří Vandě, kterou požádal krásným diamantovým prstýnkem o ruku přítel, nyní už její snoubenec, Petr.

Michelle se vrátila k Martinovi, který se dokonce snaží odejít z politiky. Vyrazí si spolu do přírody, ale Michel neví jak se správně obléci. Bude z toho trapas?

Trhlinky jsou naopak v poměru mezi Marií a Davidem. Ten se vrátil domů až ráno a dělá jakoby se nic nestalo. K tomu všemu mu ještě chodí spousta podezřelých zásilek. V poslední poště přijdou dokonce snubní prstýnky s iniciály D a O. Že by David a Olga?!

Přehrát třináctý díl online – Splněné sny

Dokonalý svět epizoda 13 - díl Splněné sny