Marie je úspěšná. Léta si po světě. Navštěvuje jazykovku, fitko i kadeřníka. To vše aby se zdokonalila. Je totiž velice zodpovědná. Jenže bude u toho stíhat ostatní věci? Co práce asistentky v magazínu Grace? A jak se s tím vším vyrovná David, když na něj zrovna nebude mít čas?

Sponzorované odkazy:

Jedno řešení jí navrhne Běta. A to sice paní na úklid. Marie sice nesouhlasí, ale nakonec to vše zařídí přítel David, který najme paní Jarmilu Havránkovou. Jenže Marie je paličatá a dělá si všechno stejně sama.

Mariina šéfka Michelle potká Terku Procházkovou – manželku politika Martina, s nímž měla aférku. Ta má v ruce kočárek, ale dítě zřejmě není Martinovo. Že by se přeci jenom rozešli? Michele si na něj zase myslí a chce se s ním setkat.

Fotograf Jirka alias George si brousí zuby na mladou modelku Karolína. Ta je však na focení s maminkou, která jí hlídá. A že má před čím! Karolína se na místo činu vrací večer, když ostatním řekne, že budou vybírat úvodní fotku. Jenže věci se dají do pohybu a Jirkovi hrozí vyhazov!

Přehrát dvanáctý díl online – Cesta k úspěchu

Dokonalý svět epizoda 12 - díl Cesta k úspěchu