V úvodním díle se především seznámíme se všemi hlavními hrdiny z redakce časopisu Grace. Nejzkušenější je redaktorka Alžběta, jež pro tento týdeník pracuje už 30 let. Té ale velí šéfredaktorka Andrea, která k tomu všemu ještě musí zvládat rodinný život. Trio hlavních žen uzavírá Michelle, jež zastává funkci modní ředitelky a že ona trendům rozumí! Nebo jsme na někoho zapomněli? Ano, ještě je tady ředitelka inzertního oddělení Vanda, které se přezdívá Kruťanda – asi protože je hodně milá. Na tu bychom asi zapomínat neměli.

Sponzorované odkazy:

Neméně zajímavá je i mužská část redakce. Starší Vladimír je majitelem vydavatelství, které tento magazín o stylu vydává. Stylový je i jeho syn David, kterého ženy (i ty z redakce) neustále obletují. Stylista Oskar má opačné problémy, protože on toho svého správného partnera ne a ne najít. Možná by měl zkusit strategii fotografa George, který to neustále zkouší na všechny různé modelky?

Teď už se ale rychle ponořte do děje, protože se opravdu spěchá. Na last minit se totiž fotí fotečky na téma léto v Karibiku. A také probíhá nábor na novou asistentku, která bude sloužit Michelle.

Přehrát první díl online – Vánoce v Karibiku

Dokonalý svět epizoda 1 - díl Vánoce v Karibiku